صفحات نمایش مانند هر سطح دیگری به دلیل نشست گرد و غبار، اثر انگشت، دوده، روغن و غیره در طول زمان کثیف می شوند و نیاز به تمیز کردن دارند. مانیتور، موبایل، ال سی دی، کامپیوتر، لپ‌تاپ، تلویزیون و نمایشگرها، لوازم صوتی تصویری، تجهیزات الکترونیکی، به دلیل حساسیت و قیمت بالایشان، نیازمند توجه و اهمیت بیشتری هستند. جهت پاک کردن دستگاه‌های الکترونیکی و دیجیتال به ویژه صفحه‌نمایش‌ها، نباید از شوینده های عام استفاده شود که برای نظافت لوازم منزل به کار می‌روند. هیچ گاه از لوازم شوینده عام مانند شیشه‌ پاک کن، پاک کننده های چند منظوره برای تمیز کردن صفحات نمایشگر مانند تلویزیون، موبایل، لبتاب، مانیتور، ال سی دی، ال ای دی استفاده نکنید زیرا این محصولات حاوی برخی مواد شیمیایی هستند که می‌توانند منجر به آسیب صفحه نمایشگر‌ها شود.

همچنین از مواد شیمیایی یا محصولاتی  شامل آمونیاک، استون، تولوئن هرگز استفاده نکنید، زیرا این مواد با انحلال برخی مواد موجود در ساختار صفحه نمایش سبب تغییر رنگ، کدری و تخریب آن می شود. صفحات نمایش مویایل، مانیتور  و تلویزیون های جدید از نوع ال ای دی یا ال سی دی هستند که سطح آنها از مواد مخصوصی تشکیل شده است که در صورتی که در طولانی مدت تمیز نشود و یا با مواد شیمیایی معمولی مانند شوینده های عام پاک شوند سبب تغییر ساختار آن شده بطوری که کیفیت و وضوح تصویر کاهش می یابد. همچنین استفاده از شوینده های عام سبب ایجاد لک و رد در سطح آنها میشوند که سبب ایجای نمای زشت و تصاویر ناواضح می شود.

علاوه بر این یکی از مشکلات اصلی صفحات نمایش  ال ای دی و ال سی دی، جذب گرد و غبار بر روی سطوح آنها به دلیل بار سطحی منفی ال سی دی و ال ای دی است که سبب  کیفیت شکل ظاهری و تصویر آن را کاهش می دهد که پاک کردن دوره ای سطوح آنها را ضروری می کند. نمایشگر های جدید روز به روز دارای صفحات نمایش با وضوح بهتر می شود که ناشی از تکنولوژی های به مراتب پیشرفته تر و حساس تر در سطح شیشه ای آنها می باشد لذا حفظ و مراقبت از سطح آنها بسیار ضروری است. تاکنون گزارشات فراونی از تغییر رنگ، وضوح، کیفیت تصویر و ایجاد خش روی سطح لبتاب، ال سی دی، موبایل  و مانیتور  به دلیل استفاده از شوینده های نامناسب جهت تمیز کردن آنها شده است لذا اکیدا توصیه می کنیم جهت مراقب و تمیز کردن سطوح شیشه ای صفحات نمایش، از پاک کننده های تخصصی آنها استفاده کنید. یکی از با کیفیت ترین محصولات پاک کننده صفخات نمایش، ایپری پاک کننده صفحه نمایش و ال سی دی دیپافو تولید شرکت دانش بنیان شریف نانو پارس است. از جمله ویژگی های برجسته پاک کننده صفحه نمایش و ال سی دی دیپافو عبارت است از: پاک کنندگی فوری، عدم جاگداری رد و لک، عدم آسیب به صفحه نمایش، عدم استفاده از مواد خطرناک، سازگار با محیط زیست  و قیمت مناسب.

پاک کننده ال سی دی و صفحه نمایش دیپاف علاوه بر پاک کنندگی سطوح، با استفاده از تکنولوژی نانو و ایجاد بار مثبت سطحی روی آنها، سبب خنثی شدن بار الکتریکی سطحی آنها می شود. همچنین از تجمع گرد وغبار بر روی آنها جلوگیری میکند. لذا سبب دیرترکثیف شدن صفحات نمایش می شود با محصول پاک کننده صفحه نمایش و ال سی دی دیپاف می توانید با خیال راحت و تنها با پند اسپری و یک دستمال نرم و بدون پرز انواع صفحات نمایش وسایل الکترونیک و دیجیتال مانند لبتاب، تبلت، موبایل، دوربین عکاسی، دوربین فیلم برداری، مانیتور، ال سی دی، ال ای دی، تلویزیون و سایر صفحات شیشه ای را پاک کنید.. این محصول در دو حجم ۱۰۰ و ۲۲۰ میلی لیتر در دسترس می باشد و می توانید به راحتی از سایت محصولات لکه بر دیپافو www.dipafo.ir   مانند دیجی کالا و یا فروشگاههای معتبر اینترنتی  و فروشگاهای معتبر محله زندگیتان تهیه فرمایید