عید نوروز نزدیک است و شور و شوق خانه‌تکانی در دل‌ها زنده شده است. اما این کار می‌تواند طاقت‌فرسا و زمان‌بر باشد. خوشبختانه، محصولات نانویی به کمک ما آمده‌اند تا این کار را آسان‌تر و سریع‌تر کنند.

شرکت کیمیا سهند مشهد محصولات نانوآمولسیون خود را در قالب انواع پاک‌کننده به بازار عرضه می‌کند. پاک‌کننده‌های چند منظوره، شیشه‌پاکن‌های نانویی و مایع ظرفشویی بر پایه نانوآمولیسیون از جمله محصولات این شرکت است که گواهی نانومقیاس دارند. محلول پاک‌کننده سطوح استیل، اسپری پاک‌کننده صفحات نمایش LED ,LCD، محلول پاک‌کننده چند‌منظوره و اسپری پاک‌کننده شیشه از جمله شوینده‌های مبتنی بر فناوری ‌نانو هستند که این شرکت تولید و به بازار عرضه کرده است.

شرکت ستاره تابان پاک در منطقه آزاد انزلی، با تولید محصولات شوینده نانویی، به شما در خانه‌تکانی آسان و سریع شب عید کمک می‌کند.

محصولات متنوع این شرکت شامل:

  • محلول شستشوی زمین: برای تمیز کردن سریع و آسان کف زمین
  • انواع شیشه‌پاک کن: بدون ایجاد خط و خش، سطوح شیشه‌ای را شفاف و درخشان می‌کند.
  • محلول‌های شستشوی چند منظوره: برای تمیز کردن سطوح مختلف مانند سرامیک، کاشی، شیشه و ...
  • پاک‌کننده لوستر: برای برق انداختن و افزایش درخشش لوسترهای خانه
  • نانوآمولیسیون پاک کننده سطوح داخلی خودرو: برای تمیز کردن سریع و آسان داخل خودرو
  • نانوآمولیسیون پاک‌کننده لاستیک خودرو: برای تمیز کردن و براق کردن لاستیک خودرو
  • پاک‌کننده ویژه صفحات نمایش: بدون ایجاد خط و خش، صفحات نمایش را تمیز می‌کند.
  • نانوامولسیون پاک‌کننده عینک: برای تمیز کردن عینک بدون ایجاد خط و خش

واکس گیاهی چوب و چرم آنتی‌باکتریال حاوی نانوذرات شرکت کیمیا پژوهش ماهان می‌تواند لوازم چوبی و چرمی شما را برق بی‌اندازد!

در عید نوروز بسیاری از ما برای سفر و پیک‌نیک برنامه‌ریزی می‌کنیم. تعاونی تولیدی توزیعی مجموعه میلاد پرنیا ایرانیان برای آسودگی خاطر شما در این سفرها، محصولاتی ویژه ارائه می‌دهد: زیرانداز مسافرتی آنتی‌باکتریال حاوی نانوذرات و ساک دستی آنتی‌باکتریال

خاک و خاشاکی که در خانه تکانی جمع‌ می‌شود باید به زباله‌دانی روانه شود که کیسه زباله پلی اتیلنی اکسا زیست تخریب‌پذیر آنتی‌باکتریال حاوی نانوذرات پیشنهاد نانویی ما به شما است. شرکت نوین پلیمر سبز نانو ارس این محصول زیست‌دوست را تولید می‌کند.

پس از خانه‌تکانی، گاهی لازم است موکت‌های کهنه را نیز تعویض کنید. شرکت ظریف مصور موکت‌های پلی پروپیلن، پلی‌استر و پلی‌آمید آنتی‌باکتریال را برای شب عید شما تولید کرده است.

اگر جایی نیاز به ایجاد خواص آبگریزی داشت، سری به صنایع شیمیایی بیدک نانو ساختار بزنید، اسپری ایجادکننده خواص آب‌گریزی روی چوب و MDF حاوی نانوذرات این شرکت راهگشای شماست. البته شرکت نانو فراز سپاهان هم طیف وسیعی از محلول‌های آبگریز کننده دارد. این شرکت برای خانه‌تکانی اسپری آب‌گریزکننده برای سطوح فلزی، سطوح رنگ شده، شیشه، چوب، MDF، سنگ، آجر، کاشی و سرامیک را تولید و به بازار عرضه می‌کند. این اسپری‌های آب‌گریزکننده مانع از شوره‌ زدن و جذب آلودگی و پوسته پوسته شدن زیرلایه می‌شود و در مدت زمان کوتاهی خشک می‌شوند.

شرکت صنعت‌سازان ایده آل پلاست سطل زباله آنتی‌باکتریال تولید می‌کند که برای جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها در داخل سطل زباله مناسب هستند.

خانه‌تکانی نانویی را امتحان کنید و از نتیجه آن شگفت‌زده شوید!

منبع: https://news.nano.ir/109979/