اخبار برسام تِک


برگزاری رویداد جذب سرمایه برفاند برسام تک در کارخانه نوآوری گرگان

برگزاری رویداد جذب سرمایه برفاند برسام تک در کارخانه نوآوری گرگان

با هدف شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌های سراسر کشور، هلدینگ برسام تک در تاریخ 9 خرداد 1403، رویدادی را با عنوان "برفاند" در کارخانه نوآوری گرگان برگزار کرد.در این رویداد که با استقبال چشمگیر شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان استان گلستان همراه بود، 11 طرح نوآورانه در حوزه‌های مختلف ارائه و بررسی شد.یکی از نکات برجسته این رویداد، بلوغ ایده‌ها و تمرکز بر "بوت استرپ" در اکثر طرح‌ها بود. همچنین، ایده‌های ارائه شده به وضوح از نیازهای واقعی بازار نشات گرفته بودند.این شرکت در نظر دارد در سال جاری، رویداد برفاند را در سایر استان‌های کشور نیز برگزار کند.

رویداد برفاند: شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در استارتاپ های برتر کشور

رویداد برفاند: شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در استارتاپ های برتر کشور

هلدینگ سرمایه گذاری خطرپذیر برسام تک به دنبال ایده های ناب و کارآفرینان با انگیزه در سراسر ایران است. فرصتی عالی برای ارائه طرحتان به برسام تک دارید. اگر جزو تیم های با انگیزه و برتر هستید که خارج از تهران مستقرید، طرحتان را برای ما ارسال کنید.ما به واسطه ارتباطاتمان با پارک های علم و فناوری و صندوق های پژوهش و فناوری، طرح های مستعد را شناسایی می کنیم.

حضور هلدینگ برسام تِک در کافه سرمایه اینوتکس 2024

حضور هلدینگ برسام تِک در کافه سرمایه اینوتکس 2024

 یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه که می‌تواند فرصت مناسبی برای شناسایی طرح های مستعد سرمایه گذاری باشد، کافه سرمایه است.هلدینگ برسام تک در کافه سرمایه اینوتکس 2024، در جلسات بررسی و شناسایی طرح های مستعد سرمایه پذیر حضور داردکه می‌تواند فرصت مناسبی برای سرمایه پذیران باشد

گزارش اولین نشست هیئت مرکزی کمیسیون توسعه سرمایه‌گذاری خطرپذیر

گزارش اولین نشست هیئت مرکزی کمیسیون توسعه سرمایه‌گذاری خطرپذیر

اولین نشست هیئت مرکزی کمیسیون توسعه سرمایه‌گذاری خطرپذیر در تاریخ 9 اسفند 1402 برگزار شد.در این نشست، اولویت‌های فعالیت کمیسیون تعیین شد:ارتباط و پیگیری از صندوق نوآوری و شکوفایی برای تاسیس مگافاند و صندوق‌های LPFارتباط با ارکان بازار سرمایه برای کمک به اجرایی شدن بازار نوآفرین و تسهیل خروج سرمایه‌گذاری‌هاپیگیری اجرایی شدن دستورالعمل راه‌کار ضمانت جسورانه از صندوق نوآوری و شکوفاییبرای هر اولویت، اقدامات لازم و ترکیب اعضای کمیسیون مشخص شد.مسیر پیگیری و تصمیمات مربوط به ارتباط با ارکان مورد نظر نیز تعیین شد.هدف این کمیسیون، توسعه سرمایه‌گذاری خطرپذیر در کشور است.

خلاصه ارائه هلدینگ برسام تک در چهارمین تریبون ملی نانو و صنعت

خلاصه ارائه هلدینگ برسام تک در چهارمین تریبون ملی نانو و صنعت

محسن صدری، مدیرعامل هلدینگ برسام تک، در این رویداد به ارائه دستاوردها و تجارب این هلدینگ در زمینه سرمایه‌گذاری خطرپذیر در حوزه فناوری نانو پرداخت.برسام تک در سال ۹۹ با سهامداری صندوق نانو تأسیس شده و در زمینه‌های مختلف از جمله مواد پیشرفته، آب و محیط زیست، الکترونیک، سلامت و طرح‌های زیرساختی سرمایه‌گذاری می‌کند.مدل سرمایه‌گذاری این هلدینگ بر پایه هم سرمایه‌گذاری است که به رشد سریع شرکت‌های تابعه، ورود پول هوشمند و شناسایی فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری کمک می‌کند.برخی از طرح‌های سرمایه‌گذاری برسام تک شامل بومی‌سازی سامانه تصفیه نانو اوزون، سامانه نانو حباب و ارتقای سطح کیفی محصولات سایپا است.این هلدینگ در نمایشگاه نانو ۱۴۰۲ حضور فعال داشت و تفاهمنامه‌های همکاری با بازیگران اصلی اکوسیستم فناوری امضا کرد.برسام تک همچنین خدماتی مانند تدوین طرح کسب و کار، ارزش‌گذاری، تأمین مالی و مطالعه بازار را در زمینه تجاری‌سازی فناوری ارائه می‌دهد.

عضویت برسام تک در کمیسیون توسعه شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر

عضویت برسام تک در کمیسیون توسعه شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر

اولین جلسه کمیسیون توسعه شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر با حضور فعالان این حوزه برگزار شد.در این جلسه، مسائل و مشکلات مشترک شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر بررسی و راهکارهای حل آن‌ها ارائه شد.عضویت شرکت برسام تک در این کمیسیون، فرصتی برای گام‌های موثرتری در زمینه سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان خواهد بود.

«تریبون نانو و صنعت ۱۴۰۲» ۲۸ بهمن تا ۳ اسفند به صورت آنلاین برگزار میشود.

«تریبون نانو و صنعت ۱۴۰۲» ۲۸ بهمن تا ۳ اسفند به صورت آنلاین برگزار میشود.

در راستای ترویج صنعتی فناوریهای نانو و میکرو، «تریبون نانو و صنعت» با هدف معرفی توانمندی های صنعتی دانش بنیان فناوری نانو ایران در حوزه های مختلف و ارتباط و آشنایی علاقمندان با محصولات نانو و فعالان این حوزه با حمایت ستاد توسعه فناوریهای نانو و میکرو، همکاری شرکتهای فناوری نانو و دانش بنیان و ارائه مدیران، متخصصان، صنعتگران و فناوران با رویکرد تجاری و صنعتی برگزار میشود.

هلدینگ سرمایه گذاری برسام تِک در سال 1399 با هدف سرمایه گذاری در طرح های فناورانه و شرکت های خلاق که در زمینه فناوری های NBIC فعالیت می کنند و در این مسیر نیازمند تامین سرمایه و مدیرت کسب و کار هستند، تاسیس شد. برسام اعتقاد دارد در آینده ای نه چندان دور، مجموعه های موفقی ازبطن همکاری‎های مشترک با فناوران و شرکت‌های دانش بنیان متولد خواهد شد که در عرصه داخلی و بین المللی می‌توانند سهم بسزایی در گسترش اقتصاد دانش بنیان داشته باشند.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...