محسن صدری، مدیرعامل هلدینگ برسام تک، در چهارمین تریبون ملی نانو و صنعت به ارائه دستاوردها و تجارب این هلدینگ در زمینه سرمایه‌گذاری خطرپذیر در حوزه فناوری نانو پرداخت.

هلدینگ برسام تک در سال ۹۹ با سهامداری عمده صندوق نانو تأسیس شد و در زمینه‌های مختلف از جمله مواد پیشرفته، آب و محیط زیست، الکترونیک، سلامت و طرح‌های زیرساختی سرمایه‌گذاری می‌کند.

برسام تک از مدل هم سرمایه‌گذاری برای ورود به طرح‌های جدید، توسعه بازار و رشد سریع شرکت‌های تابعه، ورود پول هوشمند و شرکای جدید به پورتفوی خود و شناسایی فرصت‌های جدید جذاب سرمایه‌گذاری استفاده می‌کند.

این هلدینگ تاکنون در طرح‌های بومی‌سازی سامانه تصفیه نانو اوزون در تصفیه خانه آب شهر ساوه، سامانه نانو حباب در تصفیه‌خانه فاضلاب قیطریه تهران و ارتقای سطح کیفی و رفاهی محصولات سایپا سرمایه‌گذاری کرده است.

برسام تک در نمایشگاه نانو ۱۴۰۲ حضور داشت و با بازیگران اصلی اکوسیستم فناوری تفاهمنامه همکاری امضا کرد.

این هلدینگ در زمینه تجاری‌سازی فناوری، خدماتی چون تدوین طرح کسب و کار، ارزش‌گذاری، تأمین مالی و مطالعه بازار را ارائه می‌دهد.

چهارمین رویداد ملی تریبون نانو و صنعت با رویکردی صنعتی، نانوفناورانه و دانش بنیان از ۲۸ بهمن تا ۳ اسفند ۱۴۰۲ به صورت آنلاین برگزار شد.

در این رویداد بیش از ۷۰ تن از مدیران، متخصصان، پژوهشگران و نانوفناوران در حوزه‌های مختلف صنعتی کشور به ارائه مطالب خود پرداختند.

هدف از برگزاری این تریبون، تبادل نظر و گفتگو بین فعالان حوزه نانو و صنعت در زمینه سرمایه‌گذاری خطرپذیر و توسعه فناوری نانو است.