سیستم شناسایی بی‌درنگ ROS نمونه خلط، دستگاهی است جهت تشخیص سریع ROS به کمک یک حسگر الکتروشیمیایی (دارای مواد نانوساختار حساس به ROS)، در نمونه خلط حاوی سلول های تنفسی و التهابی (فعال از نظر تولید ROS).

دستگاه دارای مجوز به شماره 46323/644 در تاریخ 13/05/99 صادر شده از سازمان غذا و دارو (اداره کل تجهیزات پزشکی) وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران است.

 این سیستم برای شناسایی افراد نرمال بدون علائم بالینی یا دارای علائم خفیف برای هشدار جهت قرنطینه و بررسی های تکمیلی احتمال ابتلا به COVID-19 و همچنین دارای کاربرد در بررسی بیماری های حاد و مزمن تنفسی از روی میزان ROS خلط است. با توجه به اهمیت True Positive بالا در قرنطینه و سپس هشدار جهت انجام تست های تکمیلی (CT-Scan و RT-PCR) برای موارد ظاهرا نرمال و یا حتی دارای علائم خفیف، که جواب تست ROS آن ها توسط دستگاه فوق مثبت شده است (نرم افزار دستگاه با استفاده از تست بیش از 300 نمونه خلط، کالیبره شده است)، از تشخیص این دستگاه می توان در جهت پیشنهاد برای قرنطینه یا استراحت و یا تست های تکمیلی استفاده کرد.

 با توجه به اینکه این سیستم ظرف مدت 30 ثانیه تشخیص خود را اعلام می کند، در بررسی اولیه افراد ظاهراً نرمال و خصوصاً بی علامت یا دارای علامت خفیف، بسیار مفید است. 

همچنین بر پایه این فناوری، مقاله معتبری در ژورنال Biosensors and Bioelectronics (دومین ژورنال معتبر در حوزه بیوسنسور در دنیا) با
DOI: https://doi.org/10.1016/j.bios.2020.112435
توسط گروه سازنده به چاپ رسیده است

برای دریافت اطلاعات بیشتر از تولیدات شرکت در زمینه کرونا ویروس و سرطان به سایت شرکت مراجعه فرمایید

http://www.NanoElecHealth.com