با هدف شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌های سراسر کشور، هلدینگ برسام تک در تاریخ 9 خرداد 1403، رویدادی را با عنوان "برفاند" در کارخانه نوآوری گرگان برگزار کرد.

در این رویداد که با استقبال چشمگیر شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان استان گلستان همراه بود، 11 طرح نوآورانه در حوزه‌های مختلف از جمله:  سیستم تعلیق بادی، زنجیره تامین ساختمان، اپلیکیشن قدم شمار، محصولات آرایشی بهداشتی، سامانه جامع اطلاعات واحدهای صنعتی، تولید محصولات ارتوپدی، خدمات پزشکی، تولید مینی لودر برقی، تولید ماده موثره سموم، سامانه‌های تصفیه آب و تولید مواد شوینده گیاهی ارائه و بررسی شد.

یکی از نکات برجسته این رویداد، بلوغ ایده‌ها و تمرکز بر "بوت استرپ" در اکثر طرح‌ها بود. همچنین، ایده‌های ارائه شده به وضوح از نیازهای واقعی بازار نشات گرفته بودند.

در حاشیه این رویداد، از تعدادی از طرح‌های منتخب بازدید به عمل آمد و پتانسیل بالای آنها برای رشد و توسعه مورد تأکید قرار گرفت.

برسام تک ضمن قدردانی از زحمات دست‌اندرکاران کارخانه نوآوری گرگان، به‌ویژه جناب آقای دکتر رضایی، مدیر عامل سابق صندوق گلستان و مدیر امور مجامع و صندوق‌های سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، ابراز امیدواری کرد که برگزاری چنین رویدادهایی بتواند به رونق هر چه بیشتر اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی در کشور، به‌ویژه در استان‌های خارج از مرکز، کمک کند.

این شرکت در نظر دارد در سال جاری، رویداد برفاند را در سایر استان‌های کشور نیز برگزار کند.

علاقه‌مندان به حضور در این رویدادها و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شرکت برسام تک در ارتباط باشند.