حالا چرا اسم دوره رو گذاشتیم «بازگشت به آینده»؟

به این خاطر که قراره توی این مجموعه دوره، با هم یه سفر به آینده داشته باشیم و ببینیم در آینده، کسب و کار یا استارتاپ ما با چه چالش‌هایی ممکنه روبرو بشه. و بعد برگردیم و از همین حالا برای اون چالش‌ها برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم. (البته اسم دوره یه اقتباس آزاد هست از فیلمی با همین عنوان ساخته استیون اسپیلبرگ ولی قطعا هیچ ربطی به اون فیلم نداره!)

در رویداد مدرسه تابستانی «بازگشت به آینده»، توی 26 جلسه کارگاه 4 ساعته، 20 استاد پر انرژی و کاربلد که هر کدوم توی حوزه خودشون هم متخصص هستند هم با تجربه، قراره به صورت عملیاتی دانسته‌ها و تجارب کسب و کاری خودشون رو با شما به اشتراک بذارن. در این دوره با مباحث مهمی برای ادامه حیات و رشد و موفقیت هر کسب و کار یا استارتاپ آشنا می‌شوید و در مباحث جذاب و کاربردی از جمله طراحی و پیاده‌سازی مدل کسب و کار، و تدوین طرح کسب  کار، تیم‌سازی و هم‌بنیان‌گذاری، مباحث حقوقی و مالکیت فکری، مباحث استراتژی بازاریابی و فروش و روابط عمومی، تأمین سرمایه و ... رو فرا می‌گیرید.

توجه داشته باشید بلیتی که در این صفحه خریداری می‌کنید، صرفا مخصوص جلسه صفرم رویداد می‌باشد و بیشتر به معارفه کل رویداد پرداخته می‌شود.

سرفصل‌های وبینار

در پوسترهای زیر میتونید با اساتید و سرفصل‌هایی که ارائه میدن آشنا بشید و زمان برگزاری هر دوره رو هم در جریان قرار بگیری. ضمنا به مرور کنار هر کدام از دوره‌های زیر یه فیلم سینمایی مرتبط با موضوع هم با عنوان فیلم الهام‌بخش معرفی میشه تا کمی هم فضای مدرسه تابستونی ما رو داغ‌تر نگه داره و خاطره خوبی از کنار هم بودن در این برنامه رو برای همه‌مون بسازه.

 

مخاطبین

- کارآفرینان و مدیران شرکت‌ های کوچک و متوسط

- مؤسسان و اعضای استارتاپ‌ها

- مدیران و کارکنان شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق

- مدیران و کارکنان واحدهای فعال در مراکز رشد و پارک‌های فناوری

- مدیران سازمان ها و موسسات دولتی

- علاقه‌مندان به راه‌اندازی استارتاپ یا فعالیت در آنها

- دانش آموختگان دانشگاه‌ها و کارجویان

سوالات متداول

آیا با ثبت‌نام در این صفحه، می‌توانم در کل کلاس‌ها شرکت کنم؟

درست است که اطلاعات کل کارگاه‌ها در این صفحه ذکر شده است، ولی در این صفحه صرفا می‌توانید برای ثبت‌نام در جلسه معارفه اقدام نمایید.

آیا شرکت در این دوره، پیش‌نیاز خاصی دارد؟

خیر. البته بهتر این است که یک کسب‌وکار نوپا داشته باشید تا بتوانید به صورت عملیاتی از محتوای کارگاه‌ها استفاده کنید.

آیا می‌توان به صورت جداگانه در کارگاه‌ها ثبت‌نام کرد؟

بله، شما می‌توانید به صورت جداگانه و انتخابی ثبت‌کنید. البته در صورت ثبت‌نام در حداقل 80 درصد کارگاه‌ها، 20 درصد تخفیف می‌گیرید.

دوره به صورت آنلاین است یا حضوری؟

دوره به صورت آنلاین برگزار می‌گردد ولی شاید برای دو یا سه جلسه که کار عملیاتی‌تری دارند به صورت خاص، دوره حضوری برگزار گردد.

آیا فیلم جلسات در اختیارمان قرار می‌گیرد؟

بله. تا 48 ساعت پس از برگزاری هر جلسه کارگاهی، فیلم آن دوره در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

لینک :https://eseminar.tv/wb28575